Motoryzacja

Jak zamówić znak drogowy? To proste i szybkie!

Jak zamówić znak drogowy? To proste i szybkie!

Potrzebujesz znaku drogowego na prywatny teren? A może chcesz oznakować parking? Zobacz, w jaki sposób można zamówić znaki drogowe – również bez potrzeby wychodzenia z domu!

Znaki drogowe – kiedy warto je kupić?

Najczęściej znaki drogowe są montowane na terenach przy drogach, ścieżkach rowerowych, chodnikach. Warto jednak wskazać, że może zakupić je obecnie każdy – nie tylko samorząd czy spółka odpowiedzialna za właściwe oznakowanie drogi – wskazuje przedstawiciel firmy https://wimed.pl.

Osoby prywatne najczęściej decydują się na zamontowanie znaków drogowych po to, aby odpowiednio oznakować należącą do nich przestrzeń, aby dzięki temu odpowiednio kierować ruchem, przestrzec innych użytkowników.

Wśród często kupowanych znaków drogowych znajdują się przede wszystkim:

  • znaki zakazu ruchu
  • znaki zakazu wjazdu
  • znaki „teren prywatny”
  • znaki z ograniczeniem prędkości
  • znaki zakazu parkowania
  • znaki zakazu zatrzymywania się

Oczywiście, można też zdecydować się na innego rodzaju znaki drogowe o zróżnicowanym przeznaczeniu w zależności od konkretnych potrzeb. Także firmy produkujące znaki, w tym firma https://wimed.pl, mogą przygotować dla swoich klientów znaki na indywidualne zamówienie.

Jak zamówić znak drogowy?

Aby kupić znak drogowy, nie trzeba mieć do tego celu konkretnych uprawnień, dlatego też znaki może kupić każda osoba. 

Należy jednocześnie pamiętać o tym, że znaki nie mogą być montowane na terenach publicznych bez odpowiedniego zezwolenia, dlatego też osoba prywatna nie ma takiej możliwości. W tym przypadku montaż jest możliwy jedynie na terenie prywatnym, który do niej należy.

Dzisiaj zamówienie na znaki drogowe można złożyć bardzo łatwo, ponieważ sprzedający, w tym producenci jak firma https://wimed.pl oferują również znaki drogowe przez internet. Można wtedy bardzo łatwo zapoznać się z różnymi dostępnymi wariantami znaków oraz z ich cenami, a następnie w kilka minut złożyć swoje zamówienie.

Znaki drogowe mogą być dostarczone do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej czy poczty również w ciągu kilku dni, dlatego też nie trzeba długo czekać na ich dostawę. 

Nieco dłuższy jest czas oczekiwania na wykonanie znaków na zamówienie, dlatego też może on wtedy wydłużyć się do kilku tygodni.

Jakie są ceny znaków drogowych?

Ceny znaków drogowych powiązane są przede wszystkim z ich wielkością, a także z rodzajem wykończenia, dlatego też niektóre rodzaje znaków będą wymagały zapłacenia za nie wyższej ceny.

Zwykle koszt zakupu niewielkiego znaku drogowego będzie wydatkiem rozpoczynającym się od około 80 złotych za sztukę. Z kolei znaki drogowe większe są kosztem od 150 złotych w górę.

Trzeba pamiętać o tym, że cena dotyczy jedynie samego znaku drogowego, bez uchwytów oraz bez słupka do montażu znaku, który powinien być dokupiony osobno. Tego typu wyposażenie można również zakupić w firmach sprzedających znaki drogowe jak firma https://wimed.pl.

Gdy zatem potrzebne są znaki drogowe, obecnie można zamówić je bez większych problemów bezpośrednio u producentów i przez internet. To najprostszy i najszybszy sposób, by zaopatrzyć się w oznakowanie.

Udostępnij